Důležitá informace

Ogaři a cérky, mám pro Vás důležitou informaci! My velké cérky (Magda,Kája,Anetka a Janča) budeme 11 dní na Světových dnech mládeže v Polsku, proto 24. a 31.7. schóla v naší sestavě nebude zpívat a nebudou sobotní zkoušky. (Tak doufám, že se Vám nebude stýskat a  nebudete po nás plakat) :D O zpěv a hru na kytaru se postará Renata Masařová, tak jestli bude chtít, určitě můžete neděli za ní přijít a zazpívat si na mši. :) Jinak bych Vás moc chtěla pochválit za zpívání na pouti, byla to fakt pecka! ;) Budeme se na Vás v srpnu určitě všechny těšit a snad po 14. dnech nezapomenete zpívat, protože to bysme začly plakat My! :D Mějte se pěkně a užívejte si prázdnin co to jde :)

Příspěvek byl publikován v rubrice Zkoušky scholy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.