Velikonoce

Zdravím všechny :) Píšu Vám, jak je to se zpíváním o Velikonocích, pokud jste to zapomněly nebo si nejste jistí. Společná zkouška s Renatou a Silvou bude ve středu v 17:00 v kostele v Dolní Lhotě. Pokud by byla změna podívejte se prosím v úterý večer tady na stránky, jestli se čas zkoušky změnil. :) A nezapomeňte na předsevzetí, které jsme si společně na tento poslední týden daly! A to týden bez sladkostí a modlitba každý den s jinou prosbou. (za děti a mládež ve farnosti, ministranty, schólu, rodiče a prarodiče, vtahy s kamarády, nevěřící, nemocné v našem okolí/vesnici). Přeju Vám pěkný týden. :)

  • ZELENÝ ČTVRTEK a VELKÝ PÁTEK- zpíváme s Renatou v Dolní Lhotě
  • BÍLÁ SOBOTA – NEZPÍVÁME. Mše v Horní Lhotě.
  • VELIKONOČNÍ NEDĚLE – zpíváme písničky Sláva Ti patří, Marie Magdaléna +  Velikonoční sekvence, Kristus vítězí
  • VELIKONOČNÍ PONDĚLÍ – nezpíváme, na hrubé mši v 10:30 zpívá Renata. (Pokud na hrubé mši budete, můžete jít zpívat s ní)

Nahrávky písniček:

Příspěvek byl publikován v rubrice Zkoušky scholy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.