Dětská mše v sobotu 2.9. a další info

Zdravím Vás všechny ještě teď o prázdninách, kdy jsme měli neplánovanou větší pauzu, ale to tak o prázdninách bývá. :)

Na tuto sobotu 2.9. otec Jiří uspořádal dětskou mši u kapličky mezi Dolní a Horní Lhotou, kde jako schola budeme zpívat! :) Budeme zpívat celou mši, tak proto je potřeba zkouška předem, která bude v PÁTEK 1.9. v 9h! Je to dřív než jsem některým říkala, ale odpoledne jedu pryč, tak proto ji dáme dopoledne. ;) Vezměte si s sebou tradičně Hosany, složky a Koinoie :) Budu se na Vás moc těšit a pokud bude pěkné počasí můžeme zkoušet venku, tak si případně vezměte něco dobrého na zub.

A jako další info pro Vás mám, že už nebudu posílat sms, tak prosím, aby jste se vždy podívali na stránky. :) Smsky budu posílat jen výjimečně v případě nouze.

Přeju pěkný zbytek týdne a poslechněte si hymnu Celostátního setkání mládeže v Olomouci ;) https://www.youtube.com/watch?v=2lLebZg4SQ8

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Zkoušky scholy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.