zkouška na hody 5.11. a neděli 29.10.

Zdravím všechny, :)

v neděli 5.11.2017 budou v Dolní Lhotě hody. Bohužel tady nebudu, z důvodu toho, že jedu na pěveckou soutěž do Prahy se sborem, nemůžu se jí neúčastnit, proto na hodech zpívat nebudu, ale SCHOLA ZPÍVAT BUDE. Pomůže se hraním a zpívám Renata Masařová a Silva Ulrichová, které s Vámi zpívaly na Misijní neděli.

Prosím Vás všechny, aby jste se všechny zkoušek na ně a samotných hodů účastnily.

Jelikož Vás nechci v sobotu zatěžovat dlouhou zkouškou, potřebovala bych se Vás zeptat, kdy by mohla být zkouška na tuto neděli 29.10., psala jsem Vám buď na Facebook nebo sms, ale zatím nemám moc odpovědí, tak se prosím vyjádřete. :) Díky :)

  • 1.ZKOUŠKA na hody bude TUTO SOBOTU 28.10.2017 v 9:00 v DL v kostele.
Příspěvek byl publikován v rubrice Zkoušky scholy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.