POZOR! DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE – 4. neděle adventní, VÁNOCE,Silvestr, Nový rok

3. NEDĚLE ADVENTNÍ

• Úspěšně za námi ;)

4.NEDĚLE ADVENTNÍ 24.12. mše v 10:30

• Zkouška bude v SOBOTU 23.12. v 9:00, pokusíme se, aby byla zkouška co nejrychleji zvládnutá :)

ŠTĚDRÝ DEN 24.12. půlnoční mše 20:00

2.ZKOUŠKA NA ŠTĚDRÝ DEN BUDE V PÁTEK 22.12. PO MŠI SVATÉ V 18:15

• Zpíváme všechny scholové uskupení z farnosti, proto jsou zkoušky uzpůsobeny všem, proto prosím rodiče za pochopení, že zkoušky budou i později (celkem 2)
  • 1. ZKOUŠKA se bude konat tento pátek 15.12. po mši svaté 18:30 v kostele v DL.
  • Vemte si prosím zelenou Hosanu, text na 2. písničku vám dám
  1. HOD BOŽÍ VÁNOČNÍ 25.12.
  • Zpíváme opět všichni, zkouška písniček bude v pátek po zkoušení písniček na půlnoční mši 18:15

2. SVÁTEK VÁNOČNÍ – ŠTĚPÁN

• Zpívá se jen žalm a ordinárium. V kostele budou hrát kluci na trubky

NEDĚLE 31.12. (Silvestr)

• Nezpíváme. Jen žalm, ke kterému se můžete přidat.

NOVÝ ROK

• Se scholou nezpíváme, na Nový rok totiž nebudu doma, tak se bude zpívat jen žalm a ordinárium. Pokud budete v kostele, přijďte pomoct se zpíváním. :)

PROSÍM, aby jste mi daly vědět, kdy byste nemohly zpívat, kdy nebudete v nějaký svátek či neděli na mši svaté v Dolní Lhotě, ať vím, kolik nás celkem bude. Děkuji za pochopení. Mějte se pěkně :)

Příspěvek byl publikován v rubrice Zkoušky scholy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.