info

Zdravím všechny :)

Informace o zkouškách a zpívání v březnu, květnu podám zítra, v pátek večer, protože se budeme s otcem Jiřím o rozpisu domlouvat až zítra po mši svaté. Připomínám také výzvu pro každého z nás ze scholy, a to takovou, že příští týden, tj. poslední týden před Velikonocemi, budeme držet půst od sladkostí – bonbóny, čokoláda, šušenky, sirup, prostě všechno sladké, co máme rádi (trocha cukru v čaji, kakaa, sirupu se nepočítá. :)  Nejenom, že se budeme postit kvůli blížícím se Velikonocím, ale i kvůli sobě, abychom se překonaly. Ten, kdo tento půst poruší, ten donese po Velikonocích na nějakou zkoušku něco dobrého na zub pro nás ostatní. Tak uvidíme, kolik toho spořádáme… ;)

Příspěvek byl publikován v rubrice Zkoušky scholy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.