konec června a prázdniny

Zdravím, po menší pauzičce posílám rozpis na červen a prázdniny :)

  • neděle 17.6. 2018 ZPÍVÁME –  zkouška bude v pátek 15.6. po mši svaté tj. cca 18:15-18:30, pokud se nás nesejde dostatek nebo Vám to nebude vyhovovat, dáme zkoušku v neděli před mší svatou. Proto vás prosím, abyste mi daly vědět, zda dojdete nebo ne :) Prosím, aby jste si našly čas, nemáme moc příležitostí se vidět a zpívat, tak ať si to alespoň párkrát užijeme :) Na zkoušku můžete vzít něco dobrého na zub nebo hru, kterou doma rádi hrajete :)
  • 24.6.2018 NEZPÍVÁME – zpívá Kája se scholou
  • 1.7.2018 – hraje Kuba, pouť v Újezdě
  • čtvrtek 5.7.2018 Cyrila a Metoděje – NEZPÍVÁME, pouť na Velehradě
  • 8.7.2018 ZPÍVÁME zkouška bude v sobotu 7.7.2018 v 10:00, pokud se nás nesejde dostatek nebo Vám to nebude vyhovovat, dáme zkoušku v neděli před mší svatou. Proto vás prosím, abyste mi daly vědět, zda dojdete nebo ne :)
  • 15. 7. 2018 pouť v Dolní Lhotě, zpívá chválová schola
  • další neděle o prázdninách se bude zpívat jen žalm a ordinárium, buď v podání Renaty, nás nebo scholy s Kájou, protože o prázdninách je každý někde na dovolené, u babičky nebo na výletě, proto se normální zkoušky nebudou konat. Pokud se však domluvíme, můžeme zpívat i s kytarou. Pokud budeme zpívat, dám vám vědět smskou ;)

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Zkoušky scholy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.