Jak to bude v říjnu a listopadu?

Jeden měsíc u konce a druhý, říjnový, před námi. Informace o nadcházejících zpívání najdete níže v odrážkách. Budu sem postupně přidávat další, tak se průběžně v týdnu můžete podívat, co a jak. :) (nejpozději podávám informace ve čtvrtek, ale v tomto případě posílám i sms)

Také bych Vás chtěla poprosit, aby jste si našli čas na zkoušku, společné setkání a zpívání na nedělní mši svaté. :) Nezpíváme pravidelně a je škoda, když rušíme smluvené zpívání, protože se nás sejme minimum. Proto bych Vás chtěla vyzvat, aby jste se nebály dojít na zkoušku, když jedna z vašich kamarádek nemůže. ;) Budu snažit hned po domluvě s Kájou a otcem Jiří Vám dát sem, na stránky, aktuální informace dostatečně dopředu, aby jste se zkouškami počítaly. Samozřejmě se stane, že nemůžete, jste nemocní nebo v neděli jedete někde jinde na mši svatou, i já sama někdy nejsem doma! :) V tomto případě stále platí, že mi dáte vědět, že nemůžete a já s tím budu počítat nebo vymyslím jiný termín na zkoušku. :)

 • neděle 30.9.2018NEZPÍVÁME, zpívá schola s Kájou
 • neděle 7.10. – ZPÍVÁME – zkouška se uskuteční v SOBOTU 6.10.2018 v 10:00 hod v pastorační místnosti kostela v DL. Zkouška před mší sv. 9:50 v pastorační místnosti.
 • neděle 14.10.2018NEZPÍVÁME – hodové mše svatá v Horní Lhotě
 • neděle 21.10.2018 – NEZPÍVÁME – zpívá schola s Kájou, informace o zkoušce u ní osobně
 • neděle 28.10.2018NEZPÍVÁME mše v Horní Lhotě
 • …………………………………………………………………………………………………………………………….
 • neděle 4.11.2018 NEZPÍVÁME – zpívá Kája K., informace o zkoušce u ní. Po dohodě bude Kája se scholou zpívat každou 1. neděli v měsíci
 • LISTOPADOVÉ POUŠTĚNÍ DRAKŮ SOBOTA 10.11.2018 V sobotu 10.listopadu uskutečníme scholovské pouštění draků, které bude po zkoušce, která se bude konat v 9:30 hodin na nedaleké louce u ZŠ Dolní Lhota. S sebou: vhodné oblečení do vlhké trávy, létajícího draka a dobrou náladu. Poznámka: v případě deště se pouštění draků nekoná
 • neděle 11.11.2018 ZPÍVÁME – zkouška v sobotu v 9:30, po které se bude konat listopadové pouštění draků
 • neděle 18.11.2018 – NEZPÍVÁME
 • neděle 25.11.2018 – NEZPÍVÁME – zpívá Kája K.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Zkoušky scholy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.